Agencja pracy tymczasowej wesprze Twój biznes w rozwoju. Dzięki niej zatrudnisz pracowników, nie obciążając działu HR dodatkowymi obowiązkami. To jednak nie wszystkie korzyści współpracy z agencją pracy tymczasowej — jest ich o wiele więcej.

Postaw swoją firmę na nogi, dostosowując strategie personalne do swoich potrzeb i wymagań rynku!

Agencja pracy tymczasowej — jak działa?

Na rynku jest wiele agencji pracy tymczasowej, jednak warto postawić na sprawdzoną firmę. Taką, która ma na swoim koncie liczne osiągnięcia w zatrudnianiu pracowników. Taka właśnie jest agencja pracy tymczasowej z Białegostoku. Dzięki skutecznym rekrutacjom pracowników sezonowych pomogła ona wielu przedsiębiorstwom zachować ciągłość działalności. 

Musisz jednak wiedzieć, że agencja pracy tymczasowej to nie tylko pośrednik pomiędzy Tobą a nowymi pracownikami. To także pracodawca, który zatrudnia pracowników tymczasowych. Naturalnie, swoją pracę wykonują oni u Ciebie w firmie, jednak to agencja ich wynagradza. 

Agencja pracy tymczasowej szuka dla Ciebie idealnych kandydatów do pracy, zatrudnia ich, przekazuje ich Tobie oraz opiekuje się nimi. 

Jednak zakres zadań, jakie zalecisz agencji pracy tymczasowej, jest o wiele większy. Do głównych obszarów jej działalności należą:

  • rekrutacja i selekcja pracowników, 
  • leasing pracowniczy,
  • outsourcing procesów zatrudniania, 
  • legalizacja zatrudniania cudzoziemców, 
  • delegowanie pracowników za granicę, 
  • delegowanie za granicę konsultantów, którzy realizują Twoje projekty. 

Współpraca z agencją pracy tymczasowej, czyli wsparcie Twojego biznesu

Z zatrudniania pracowników tymczasowych warto skorzystać, kiedy Twoja branża cechuje się sezonowością lub nieregularnymi potrzebami kadrowymi. W czasach, gdy otoczenie gospodarcze jest niepewne, popyt na pewne towary i usługi wciąż się waha, a kryzysy światowe stają są nieuniknione, oferta agencji pracy tymczasowej przychodzi Ci z pomocą. Dzięki niej zaplanujesz strategię personalną i rozwiniesz swoje przedsiębiorstwo. 

Agencja pracy tymczasowej wesprze Cię w procesie zatrudniania dużych wolumenów pracowniczych w krótkim czasie. Posiada ona ogromną bazę kandydatów, zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Nie ma znaczenia czy jesteś dużym przedsiębiorcą, czy prowadzisz małą firmę — agencja pracy tymczasowej to Twoja podpora niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami kadrowymi aktualnie się mierzysz.

Zatrudnianie pracowników bez obciążania działu HR

Doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, że rekrutacja i selekcja pracowników to proces długotrwały, a dodatkowo jeszcze kosztowny. Dzięki agencji pracy tymczasowej zoptymalizujesz go, jak również unikniesz ogromnych nakładów finansowych.

Wiele branż w naszym kraju boryka się z brakami kadrowymi. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo należy do sektora przemysłowego, przetwórczego czy budowlanego, zapewne trudno Ci pozyskać pracowników. Agencja pracy tymczasowej poszuka ich dla Ciebie na rynkach zagranicznych, a ponadto (w przypadku kandydatów spełniających Twoje wymagania), zapewni im transport, zakwaterowanie i wsparcie w obcym języku. 

Agencja pracy tymczasowej pomoże Ci zatrudnić duże grupy pracowników sezonowych, jednocześnie nie obciążając działu HR. To ważne zwłaszcza w przypadku projektów masowych, kiedy potrzebujesz natychmiast uzupełnić braki kadrowe. 

Pewnie w Twojej głowie rodzi się pytanie, co w przypadku, jeśli nie będziesz zadowolony z pracy osób oddelegowanych do Ciebie do pracy? Wystarczy, że zgłosisz ten fakt agencji pracy tymczasowej, a ona „wymieni” pracowników. 

Obsługę kadrowo-płacową agencja pracy bierze na siebie. Nie musisz przejmować się naliczaniem wynagrodzeń i odprowadzanie składek. Zyskujesz pracowników wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz, nie martwiąc się formalnościami. To wygodne, prawda? A dodatkowo przybywa Ci czasu na rozwój własnego przedsiębiorstwa. Nie ulega zatem wątpliwości, że współpraca z agencją pracy tymczasowej daje wiele korzyści. Warto. 

Więcej informacji na stronie http://geminijob.com/